Firma Ekle
  • Favoriniz yok

Favorileriniz :0 firma

Giriş/Kayıt

Organizer

Organizer

Organizer Nedir?

Bir arabanın ana amacı sizi A noktasından B noktasına taşımaktır, ancak bu günlerde çocuklarla gidip geliyor ve arabanızda saatler geçiriyor olabilirsiniz. Araba koltuğu düzenleyicilerinin kullanışlı olduğu yer burasıdır ve çocuklarınızı eğlendirmek için ihtiyacınız olan tüm öğeleri organize etmenin etkili bir yolu olarak hizmet eder. Düşmüş bir oyuncak için arabanızın dar aralıklarını aramakla uğraşıp yolculuğunuzu riske atmak yerine bir organizer alarak konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz.

Organizer, arabanızın daha derli toplu kalması için üretilmiş bir oto aksesuar çeşididir. Saklama çantası sayesinde ufak tefek de olsa yer kaplayan ve dağınık bir görüntü oluşmasına sebep olan eşyalarınızı düzenli bir biçimde saklayabilirsiniz. Oto koltuk arkası organizer çanta kısaca eşyalarınızı saklamaya yarayan çok işlevli bir aksesuardır.

Genellikle dayanıklı keçe kumaştan imal edilen saklama çantaları iyi kalite kumaş kullanılmışsa kesinlikle koltuklarınızda çizik ve iz bırakmazlar. Başka bir kalite ölçütü de koltuk arkası organize çantanın dengeli bir biçimde durabilmesidir.

Oto Koltuk Arkası Organizer

Araba koltuğu düzenleyicileri, ön koltuklarınızın arkasından sarkan basit ürünlerdir. Bu düzenleyiciler, yolcularınızın kolayca erişebileceği, farklı boyutlardaki eşyaları saklamak için birkaç cep içerir. Bu, oyuncakların, su şişelerinin, kağıt mendillerin ve daha fazlasının bir kol uzağınızda olabileceği anlamına gelir.

Dergilerinizi, içeceklerinizi, CD’lerinizi, kartlarınızı, defterlerinizi, atıştırmalıklarınızı, şemsiyenizi ve aklınıza gelebilecek daha birçok ürünü yerleştirip alandan tasarruf edebileceğiniz bu oto aksesuar türünün Aralık 2020 tarihi itibarıyla maliyetleri şu şekilde:

50×40 cm Araba Koltuk Arası Organizer26.00 ₺
Dört Kat Keçe Koltuk Arkası Düzenleyicisi49.00 ₺
Koltuk Arkası Fileli Ceplik29.00 ₺
40×60 cm Bardak Tutacaklı Extra Cepli Organizer99.00 ₺
38×55 cm Tela Kumaş Koltuk Arkası Organizer34.00 ₺
Araba Koltuk Arkası Organizer Fiyatları (Aralık 2020)

Organizer’ın bazı çeşitleri ise şöyledir: Oto bagaj saklama filesi, torpido file saklama cebi, koltuk arkası düzenleyici. Oto aksesuarlar ile ilgili yazımıza da buradan ulaşabilirsiniz.

Araç Koltuk Arkası Düzenleyici

Otomobilinizin daha ferah bir ortama sahip olabilmesi hem sürüş güvenliğiniz hem de konforunuz için son derece önemli bir meseledir. Bu yazımızda araçların daha derli toplu kalması için kullanılan bir oto aksesuar türünden bahsettik. Daha fazlası için:

Sosyal medyadan bizi takip etmeyi unutmayın!

Twitter / İnstagram

izmir oto aksesuar Önceki Yazı
Oto Aksesuar
kis-lastigi-simgesi Sonraki Yazı
Kışlık lastik kaç derecede takılır?