Firma Ekle
  • Favoriniz yok

Favorileriniz :0 firma

Giriş/Kayıt

Kategori: Araba Hakkında Bilgi ve Haber

Araba hakkında bilgi ve haber kategorisi Otoizmir.net’te en fazla alanı kaplayan kategoridir. Bu başlık altında yeni çıkan arabaların tasarım ve teknik özelliklerinden tutun otomotive dair herhangi bir kavramın ne olduğundan bahseden yazıları veya otomobille ilgili arıza ve bu arızaların çözümlerini içeren yazıları bulabilirsiniz.

Otoizmir.net İzmir’de faaliyet gösteren otomotiv firmalarını, tüketiciyle biraraya getiren bir platformdur. İzmir’de faaliyet gösteren oto aksesuar, oto teknik servis, araç bakım ve onarım, oto kuaför ve yıkama, rent a car, sürücü kursu, araç ses ve görüntü sistemleri satıcıları, yol yardım ve çekici hizmetleri, oto lastik satış ve tamiri ile ilgili birçok işletmeyi tüketicilere bir platform üzerinden ulaştırmayı amaçlamaktadır.

 

elektrikli-arabalarin-gelecegi

Elektrikli Arabaların Geleceği

Otomobil endüstrisi radikal bir dönüşüm geçiriyor ve çoğu otomobil üreticisi önümüzdeki 10 yılın önceki yirmi yıldan daha fazla değişiklik getireceğini kabul ediyor. Otomobil üreticilerinin devrilme noktası olarak belirttiği bir sonraki hedef tarih, malzeme ve yakıttan maliyete kadar her şeyin ve otomobil üreten şirketlerin çarpıcı biçimde farklı görüneceği 2025’tir. Bu raporda, J.P. Morgan Araştırma ekibi elektrikli araçların yükselişini ve elektrikli araç endüstrisinin 2025 yılına kadar nasıl değişeceğini araştırıyor.